Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Slloveni për një ditë mbi 5.000 persona të rinj të infektuar me Kovid-19

Në Slloveni në 24 orët e fundit janë regjistruar 5.163 persona të rinj të infektuar me Kovid-19, që është numri më i lartë që nga fillimi i pandemisë para 22 muajve dhe që ka të bëjë me llojin omikron.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle