Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Slloveni numër rekord i të infektuarve, nuk ka lehtësim masash

Në 24 orët e fundit në Slloveni janë konfirmuar rekord 13.911 të infektuar me koronavirus dhe 75.5 për qind e testeve kanë rezultate pozitive, ndaj Qeveria nuk po mendon të lehtësojë masat në situatën ende të vështirë epidemiologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle