Botë SQBotë.Portal SQ

Në Sidnei numër rekord i rasteve të vdekjes nga pasojat e Kovid-19

Në qytetin më të madh australian Sidnei në 24 orët e fundit janë regjistruar numër rekord i rasteve të vdekjes në nivel ditor nga pasojat e Kovid-19, ndërsa në Mellburn është vazhduar karantina edhe për dy javë dhe është vendosur orë policore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle