Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në shuarjen e zjarrit në Shqipëri u përfshinë helikopterë nga Holanda dhe Çekia

– Në shuarjen e zjarreve të cilat po shpërthejnë në shumë rajone përgjatë Shqipërisë prej sot janë përfshirë helikopterë nga Holanda dhe Çekia, informoi Ministria e Mbrojtjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle