0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në shuarjen e zjarreve nga toka dhe ajri janë përfshirë 1500 pjesëtarë të Ushtrisë

Në dhjetë ditët e kaluara që nga shpërthimi i zjarreve, 1500 pjesëtarë të Ushtrisë janë përfshirë në ballafaqimin me stihinë e zjarrit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle