Lajme nga komunat SQShoqëri SQ

Në Shtëpinë shëndetësore – Tetovë sot kundër Kovid-19 do të vaksinohen 73 fëmijë

Edhe në Tetovë filloi imunizimi kundër Kovid-19 të fëmijëve prej 12 deri 17 vjeçarë, të cilët janë paraqitur përmes ueb faqes vakcinacija.mk. Interes ka, ashtu që për ditën e sotme janë caktuar 73 termine. Procesi po zhvillohet në pikën për vaksinim në Shtëpinë shëndetësore dhe po vijon pa pengesa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle