0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQ

Në shtator janë shpenzuar 528.695 megavat orë energji elektrike

Në shtator të vitit 2021 janë shpenzuar gjithsej 528.65 megavat orë energji elektrike, 37.226 milionë metra kub normal gaz natyror, 435.707 tonë qymyr dhe 92.829 tonë produkte të naftës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle