Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri vazhdon dënimi ndaj sulmit rus mbi Ukrainën dhe solidariteti me popullin ukrainas

Në Shqipëri vazhdon dënimi ndaj sulmit rus mbi Ukrainën dhe solidariteti me popullin ukrainas, nga bartësit e funksioneve shtetërore dhe të liderëve të partive politike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle