Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëShoqëri SQ

Në Shqipëri, ora policore mbetet në fuqi, muzika në restorante deri në orën 23

Komiteti i Ekspertëve për menaxhim me pandeminë e Kovid-19 në Shqipëri, ka vendosur që të vazhdojë kohën për lejimin e muzikës në restorante deri në orën 23, ndërsa ora policore dhe masat e tjera mbeten të pandryshuara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle