Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri obligohet vaksinimi edhe për administratën, policinë, punonjësit farmaceutik

Pas vaksinimit të obligueshëm kundër Kovid-19 për mjekët, mësimdhënësit, studentët, ministra shqiptare e Shëndetësisë paralajmëroi se e njejta do të vlejë edhe për të punësuarit në administratë, polici dhe të punësuarit në barnatore dhe laboratori.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle