0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri, lista e zezë e SHBA-së përfshin pronar mediatik si dhe një ish-deputet

Departamenti Amerikan i Shtetit ka vendosur në listën e zezë pronarin e “TV Ora“ Ylli Ndroqin, si dhe ish-deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle