Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri gjatë këtij viti janë shkatërruar 40 grupe kriminale, pronë e konfiskuar që kushton mbi 31 milionë euro

- Drejtori i përgjithshëm i policisë shqiptare, Gledis Nano, sot para anëtarëve të Komisionit për Siguri Kombëtare bëri një përshkrim të shkurtë të situatës me krimin në shtet dhe masat të cilat merren për parandalimin e tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle