Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Në Shqipëri filloi vaksinimi i detyrueshëm i profesorëve universitar[ dhe studentëve

Në bazë të vendimit të Komitetit të ekspertëve sot filloi vaksinimi i detyrueshëm kundër Kovid-19 për studentë dhe profesorë në të gjitha universitetet në Shqipëri, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle