Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Shqipëri 550 raste të reja me Kovid-19, numri më i lartë në tre muajt e fundit

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 550 raste të reja me Kovid-19 në Shqipëri, që është shifra dyfish më e lartë se ditët e fundit dhe më i larta në tre muajt e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle