Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri 21 raste me Delta, prej tyre 6 të vaksinuar

– Në Shqipëri janë konfirmuar 21 raste të infektuar me llojin Delta, prej tyre tetë janë “importuar”, përderisa të tjerët janë klastere familjare, deklaroi Silva Bino, udhëheqëse e Repartit të Epidemiologjisë, pranë Institutit të Shëndetit Publik dhe anëtare e komitetit për përballje me pandeminë me Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle