Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Shqipëri 1.054 të sapoinfektuar, prej nesër orë më e gjatë policore

– Gjatë 24 orëve të kaluara në Shqipëri koronavirusi është diagnostikuar te 1.054 persona, që është numri i parë katërshifror dhe njëkohësisht numri më i lartë në valën e tretë, informon korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle