Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në shpërthim të një automobili jetën e kanë humbur dy përfaqësues të qeverisë lokale në Dnipro

Zëdhënësja e shërbimit në qeverinë rajonale në qytetin e katërt më të madh ukrainas Dnipro dhe shoqëruesi i saj e humbën jetën në shpërthimin e automobilit, njofton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle