0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Në Shkup shqiptohen 199 sanksione për shkelje në trafik, 100 për drejtim të shpejtë të automjetit

Në territorin e Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 199 sanksione për shkelje në trafik prej të cilave 100 janë për drejtim të shpejtë të automjetet dhe 20 për drejtim pa patent shoferi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle