0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Në Shkup shënohet Dita e sporteve ndërkombëtare ushtarake

Nën moton "Miqësi përmes sportit", sot në Stadiumin ushtarak në Shkup u shënua 18 shkurti - Dita e sporteve ndërkombëtare ushtarake, ku u mbajtën ndeshje në futboll, basketboll, ping-pong dhe vrap në konkurrencë të meshkujve dhe femrave nga njësitë e Armatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle