0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Shkup regjim i ndryshuar i komunikacioni për shkak të një proteste

Prej orës 10:30 me etapa do të jenë të mbyllura për komunikacion bul. “Goce Dellçev” në shtrirjen në rr. “Bellasica” drejt bul. “Ilinden” dhe bul. “Ilinden” në shtrirjen nga bul “Goce Dellçev” deri tek bul. “Klimenti i Ohrit”, për shkak të marshit protestues nga Panairi i Shkupit në drejtim të Qeverisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle