0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Në Shkup janë sanksionuar 224 shoferë – 133 për vozitje të shpejtë

Gjatë kontrolleve të përforcuara të veprimit në fushën e komunikacionit të Ministrisë së Punëve të Brendshme, gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit janë shqiptuar gjithsej 224 masa, midis të cilëve 133 sanksione për lëvizje me shpejtësi më të madhe se e lejuara, 13 për vozitje pa patentë shoferi dhe 12 për vozitje nën ndikimin e alkoolit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle