0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme vazhdoi me kontrollet e intensifikuara aksionale në fushën e trafikut, me ç’rast në territorin e Qytetit të Shkupit janë vendosën gjithsej 243 masa, përfshirë 56 sanksione për tejkalim të shpejtësisë, 53 për shkelje të kryera nga motoçiklistë dhe 24 për ngasje pa patentë shoferi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle