0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQ

Në Shkup dje janë sanksionuar 195 shoferë dhe 50 motoçiklistë

Gjithsej 195 masa, mes të cilëve 32 sanksione për ngasje më të shpejtë se shpejtësia e lejuar, 12 për drejtim mjeti pa leje drejtimi dhe 50 sanksione për kundërvajtje të kryera nga drejtuesit e motoçikletave janë shqiptuar dje gjatë aksionit të intensifikuar të kontrolleve në zonën e qarkullimit rrugor të cilat janë kryer nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) në territorin e Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle