0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShkup SQ

Në Shkup dje 211 kundërvajtje, 94 për tejkalim të shpejtësisë

Në territorin e Qytetit të Shkupit dje janë shqiptuar gjithsej 211 masa, mes të cilëve 94 për tejkalim shpejtësie, 17 për ngasje pa patentë shoferi, nëntë shkelje të kryera nga motoçiklistë, pesë për automjete me defekt teknik dhe të paregjistruar , njoftoi MPB-ja këtë mëngjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle