0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Në Shkup dje 162 kundërvajtje rrugore dhe 106 sanksione për vozitje të shpejtë

Ministria e Punëve të Brendshme në aksion të përforcuar të veprimit në komunikacion gjatë ditës së djeshme në territorin e Qytetit të Shkupit ka shqiptuar gjithsej 162 masa, mes të cilave 106 për vozitje më shumë se shpejtësia e lejuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle