Kronikë SQShkup SQShoqëri SQ

Në Shkup 184 shkelje në komunikacion, 39 për vozitje të shpejtë

Janë shqiptuar 184 shkelje në komunikacion dje gjatë kontrolleve të intensifikuara të komunikacionit të kryera nga policia. Nga numri i përgjithshëm i sanksioneve, 39 janë për tejkalimin e kufirit të shpejtësisë, 27 për vozitje pa patentë shofer, gjashtë për vozitje nën ndikimin e alkoolit, dhjetë për automjete teknikisht të dëmtuara dhe të paregjistruara, kumtoi sot MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle