Kronikë SQKronikë.portal SQShkup SQShoqëri SQ

Në Shkup 106 sanksione, 47 për vozitje të shpejtë

Gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 106 masa në territorin e qytetit të Shkupit gjatë aksioneve të kontrollit të intensifikuara të policisë në komunikacion, nga të cilat 47 ishin për vozitje të shpejtë, 20 për parkim të paligjshëm, 10 për kundërvajtje nga vozitësit e motoçikletave , tetë për parakalime të parregullta dhe shmangie dhe pesë për shofer fillestar, kumtoi MPB-ja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle