0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Në SHBA për një ditë janë anuluar pothuaj 1.200 fluturime për shkak të Kovid-19

Aviokompanitë amerikane kanë anuluar pothuaj 1.200 fluturime të dielën, pasi numër i madh i pilotëve dhe anëtarëve të ekuipazhit janë në izolim për shkak të Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle