Botë SQBotë.Portal SQ

Në SHBA nga mbidoza me drogë për një vit kanë vdekur mbi 100.000 persona

Vetëm në vitin e fundit mbi 100.000 amerikanë kanë vdekur nga mbidoza me drogë, që autoritetet shëndetësore e ndërlidhin me pandeminë e Kovid-19 dhe praninë e opiateve akoma më të rrezikshme në sistemin për furnizim me medikamente.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle