Botë SQBotë.Portal SQ

Në SHBA janë aplikuar 413 milionë vaksina kundër Kovid-19

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë aplikuar 412.856.169 doza të vaksinës kundër Kovid-19, ndërsa në qendrat e vaksinimit janë dërguar 503.521.625 doza të tjera. Kjo është bërë e ditur nga Qendra Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle