Botë SQBotë.Portal SQ

Në SHBA do të mund të udhëtojnë vetëm personat e vaksinuar të cilët kanë marrë një nga shtatë vaksinat e miratuara nga FDA dhe OBSH

Në SHBA nga 8 nëntori do të lejohen hyrjet në vend përmes transportit ajror të shtetasve të huaj, që janë plotësisht të vaksinuar me një nga shtatë vaksinat e miratuara nga FDA dhe OBSH ose atyre që paraqesin  test negativ për KOVID-19 të bërë brenda 24 orëve para udhëtimit, njoftoi mbrëmë Shtëpia e Bardhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle