Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQShoqëri SQSvet.Slajder SQ

Në SHBA, digjen hapësira pyjore me madhësinë e Los Anxhelosit

Moti i ligë dhe bubullimat kanë penguar punën e ekipeve amerikane të zjarrfikësve në Oregon, e cila është vetëm një nga dhjeta zjarre që kanë shpërthyer në disa vende të Amerikës Perëndimore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle