0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Në SHBA anulohen edhe 800 fluturime për shkak të Kovid-19

 Kompanitë ajrore në SHBA sot anuluan edhe 800 fluturime vendore dhe të huaja, pasi mbrëmë dhe gjatë festave të krishtlindjeve u anuluan mijëra fluturime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle