Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Serbi nuk ndalet numri i të infektuarve të rinj – janë evidentuar 19.063 persona të infektuar

Në Serbi në 24 orët e fundit janë regjistruar 19.063 raste të reja me koronavirus dhe 37 vdekje, që është pothuajse i njëjti numër rekord i rasteve si dje kur ishin regjistruar 19.901. Numri i parë pesëshifror i rasteve të reja është regjistruar më 11 janar të këtij viti ose 13.693 persona, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle