Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Selanik hapen qendrat globale të Fajzer-it për inovacion digjital dhe për operacione dhe shërbime afariste

Kryeministri grek Kirijakos Micotakis dhe kryetari dhe drejtor ekzekutiv i Fajzer-it, Albert Burla, sot në Selanik solemnisht në mënyrë digjitale i hapën dy qendrat globale të Fajzer-it, njëra për inovacion digjital, ndërsa tjetra për operacione dhe shërbime afariste, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle