0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Në Sarajevë janë arrestuar pesë persona për krime të luftës

Pesë persona janë arrestuar sot në kantonin Sarajevë nën dyshimin se kanë kryer krime kundër civilëve dhe krime kundër robërve të luftës, në periudhën mes viteve 1992 - 1994, kumtoi Agjencia për hetim dhe mbrojtje të BeH-së (SIPA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle