0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Në rrugë çdoherë nisu i çlodhur” – aktivitete preventive në Qafë Thanë dhe në Ohër nga ana e SPB Ohër dhe KRSKRR

Nën moton "Në rrugë çdoherë nisu i çlodhur", Sektori për preventivë pranë SPB Ohër dhe Këshilli republikan për siguri të komunikacionit në rrugë (KRSKRR) e zbatuan fushatën preventive "Verë e sigurt 2022", me ç'rast vozitësit i përkujtuan për nevojën e respektimit të rregullave të komunikacionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle