0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në rritje numri i të infektuarve nga Kovid-19, kufizime të mundshme për personat e pavaksinuar

Në rritje është numri i të infektuarve me Kovid-19 në vend. Të dhënat e publikuara dje nga Instituti për shëndet publik në 24 orët paraprake tregojnë se gjatë 3,593 testeve të bëra, janë regjistruan 47 raste të reja me Kovid-19, si dhe se 14 janë shëruan, ndërsa asnjë pacient nuk ka vdekur. Numri i rasteve aktive është 359, nga të cilët 130 janë në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle