0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në rrethinën e Dibrës vetëm tre persona aktivë në Kovid-19, rritet interesi për dozën e tretë të vaksinës

Në rajonin e komunës së Dibrës dhe Qendrës Zhupa, në këtë moment ka vetëm tre persona positive në Kovid-19 dhe të gjithë janë me formë të lehtë të sëmundjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle