0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në rrethinën e Dibrës me dy doza janë imunizuar rreth 7.900 persona

Në Komunën e Dibrës dhe Qendrën Zhupa me procesin e imunizimit kundër Kovid-19 me dy doza janë përfshirë rreth 7.900 qytetarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle