0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Në Reçicë të Tetovës nisi funksionimin shkolla e sapondërtuar fillore “Naim Frashëri”

Në ditën e parë shkollore në këtë vit shkollor në Reçicë të Vogël të Tetovës, filloi të funksionojë shkolla e sapondërtuar. Bëhet fjalë për objekt rajonal i shkollës fillore komunale "Naim Frashëri" nga Tetova, dhe deri tani atje mësojnë vetëm nxënësit e klasës së parë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle