Kulturë SQKulturë.Portal SQ

Në QIK Tiranë koncert i “Aperto” dhe ekspozitë e Muhamet Kërpaçit

Në hapësirat e qendrës kulturore maqedonase në Tiranë, Shqipëri dje në mbrëmje performoi treshja "Aperto" nga Shkupi dhe është hapur ekspozitë e piktorit të njohur nga Tirana, Muhamet Kërpaçi. Ngjarja ishte në organizim në Qendrës Informative-Kulturore të Republikës së Mqedonisë së Veriut në Tiranë dhe kantina e verës "Shehi" nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle