0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Në Qeveri arriti propozim nga presidenca franceze për zhbllokim të eurointegrimeve

Deri te Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut përmes Ministrisë së Punëve të Jashtme, nga presidenca franceze ka arrit propozimi me ide që kanë të bëjnë me pozitat dhe qëndrimet tona, njofton Pres shërbimi qeveritar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle