0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Në Qendër për një javë janë sanksionuar 184 automjete të parkuara në mënyrë të padrejtë

NP  Parkingjet e Komunës Qendër  dhe Komuna Qendër në bashkëpunim me Policinë e komunikacionit - Shkup  gjatë një jave sanksionuan 184 automjete të parkuara në mënyrë të padrejtë të cilat e kanë penguar  zhvillimin normal dhe të sigurtë të komunikacionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle