0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në Prishtinë Asambleja e përgjithshme e ABNA-SE me temë” Mediat dhe agjencitë e lajmeve në periudhën pas Kovid-19”

“Mediat dhe agjencitë e lajmeve pas periudhës së pandemisë së Kovid-19” është tema kryesore në Asamblenë e 29-të të Përgjithshme të Asociacionit të Agjenciive të Lajmeve Ballkanike – Evropës Juglindore (ABNA-SE) që po mbahet në Prishtinë prej 16 deri  më 19 shtator.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle