0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Portugali po mbahen zgjedhje parlamentare

- Portugezët sot do të votojnë për parlament, ndërsa socialistët e kryeministrit aktual Antonio Koshta kanë gati mundësi të njëjta me opozitën e të djathtës qendrore. Në Portugali sot do të mbahen zgjedhjet parlamentare, në kushte të masave të shtuara të kujdesit pasi qeveria vendosi t'iu lejojë votuesve të infektuar me koronavirus ta lëshojnë izolimin dhe të votojnë personalisht, bashkë me qytetarët tjerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle