Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në portin Le Havre sekuestrohen mbi një ton kokainë

 Doganierët francezë në portin Le Havre sot kanë zbuluar dhe sekuestruar më shumë se një ton kokainë, ndërsa janë arrestuar disa persona të dyshuar për tregti të  paligjshme me drogë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle