Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Poloni arritën trupa amerikanë të këmbësorisë

Aeroplanë me disa dhjetëra ushtarë elitar amerikanë dhe pajisje është vërejt se si sot ateron në juglindje të Polonisë në afërsi të kufirit me Ukrainën, njofton televizioni amerikan Ej-Bi-Si.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle