Uncategorized SQ

Në Podgoricë takim Gjukanoviq-Palmer

Qëllimi i SHBA-së është një Mal i Zi i qëndrueshëm në rrugën evropiane dhe euro-atlantike, i mbrojtur nga ndikimet e jashtme, theksoi zëvendës ndihmës sekretari shtetëror i SHBA-së, Metju Palmer në takimin e djeshëm me presidentin e Malit të Zi, Milo Gjukanoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle