Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në përplasjen e dy trenave në Çeki humbën jetën dy makinistë dhe një pasagjere

Tre persona humbën jetën në përplasjen e dy trenave për pasagjerë, që ndodhi në mëngjesin e sotëm në pjesën jugperëndimore të Çekisë, derisa dhjetë pasagjerë u lënduan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle